Aranżacja wnętrz – projektowanie wnętrz

Aranżacja wnętrz – projektowanie wnętrz czyli style stosowane we wnętrzach.

Współcześnie we wnętrzach stosowane są różne style, z których każdy ma swoich miłośników i przeciwników. Jedne wnętrza są dla ludzi zachwycające, a inne się nie podobają pomimo dużej estetyki wykończenia. Wynika to tego, że każdy człowiek posiada własny gust i swoje wyobrażenie poszczególnych wnętrz. Dlatego jeśli chce się zatrudnić projektanta wnętrz dobrze jest w pierwszej kolejności poznać style wnętrz stosowane przez projektantów. A poniżej kilka najważniejszych przykładów.

Styl minimalistyczny

Najprościej można go opisać tymi słowami: niemal pozbawione mebli i sprzętów wnętrze w stonowanych i jasnych odcieniach brązu, beżu, szarości czy czerwieni. Jeśli chodzi o meble to powinny się one charakteryzować wyjątkowo prostą i geometryczną budową bez żadnych ozdób. Wbrew pozorom bardzo trudno jest stworzyć w tym stylu wnętrze, które będzie funkcjonalne, ale kiedy się to uda to efekt potrafi zachwycić.

styl_minimalistyczny

Styl Art deco

Nawiązuje do lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia (poprzez wykorzystanie mebli z tej epoki lub stylizowanych współczesnych) w połączeniu z modernistycznym dążeniem do prostoty. Meble to proste drewniane sprzęty z subtelnymi zdobieniami cechujące się przede wszystkim ogromną solidnością ręcznego wykonania. Ogólnie można przedstawić ten styl jako połączenie niezwykle odpornych materiałów z minionej epoki takich jak ciężkie drewno, kość słoniowa i srebro ze współczesnymi materiałami jak chromowana stal czy bakelit.

styl_art_deco art-deco

W jakich miastach możemy spotkać firmy zajmujące się aranżacją i projektowaniem w stylu minimalistycznym, czy też art deco. Szukając w swoim regionie takiej firmy koniecznie w wyszukiwarce internetowej wpisz następującą frazę:

Aranżacja wnętrz Wrocław
aranżacja wnętrz Kraków
aranżacja wnętrz Poznań
aranżacja wnętrz Bydgoszcz
projektowanie i aranżacja wnętrz
aranżacja wnętrz Warszawa
aranżacja wnętrz Lublin
aranżacja wnętrz Bielsko Biała
aranżacja wnętrz Gdynia
aranżacja wnętrz Gdańsk
Aranżacja wnętrz Katowice
aranżacja wnętrz Toruń
aranżacja wnętrz Łódzkie
aranżacja wnętrz Rzeszów

No Responses

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *